
Dzień 24.12.2018r.
poniedziałek (Wigilia) – autobusy komunikacji miejskiej kursują w/g rozkładu jazdy jak w dzień roboczy do godz. 18:00.
Dzień 25.12.2018r.
wtorek (I Dzień Świąt) – autobusy komunikacji miejskiej nie kursują – komunikacja jest zawieszona.
Dzień 26.12.2018r.
środa (II Dzień Świąt) – autobusy komunikacji miejskiej kursują w/g rozkładu jak w niedziele i święta.
Dzień 31.12.2018r.
poniedziałek (Sylwester) – autobusy komunikacji miejskiej kursują w/g rozkładu jazdy jak w dzień roboczy do godz. 18:00.
Dzień 01.01.2019r.
wtorek (Nowy Rok) autobusy komunikacji miejskiej kursują w/g rozkładu jazdy jak w niedziele i święta od godz. 12:00.
Szczegółowy plan zjazdów i wyjazdów autobusów
Zjazdy autobusów w dniach:
24.12.2018r. poniedziałek (Wigilia)
31.12.2018r. poniedziałek (Sylwester)
Wyjazdy autobusów w dniu:
01.01.2019r. wtorek (Nowy Rok)
Szczegółowych informacji udziela Dyspozytor Ruchu, tel.: 32 415 31 81.
/źródło PK, oprac. eu/




![„Śląsk niezatarty” w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Beatą i Pawłem Pomykalskimi [ZDJĘCIA] „Śląsk niezatarty” w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Beatą i Pawłem Pomykalskimi](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/beata-pawel-pomykalscy.jpg)
![Anną Kańtoch o kulisach pisania kryminałów w bibliotece na Ostrogu [ZDJĘCIA] Anną Kańtoch o kulisach pisania kryminałów w bibliotece na Ostrogu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/anna-kantoch.jpg)
![Rudy stolicą polskiego kryminału. Spotkanie z Agnieszką Peszek i Maciejem Kaźmierczakiem [ZDJĘCIA] Rudy stolicą polskiego kryminału. Spotkanie z Agnieszką Peszek i Maciejem Kaźmierczakiem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/biblioteka-rudy-spotkanie-z-pisarzami-6.jpg)
![Sztuka pięknego pisania nie odchodzi do lamusa. Konkurs w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/konkurs-pieknego-pisania-kaligrafia.jpg)
![Jak sprzątać ekologicznie? Warsztaty w bibliotece w Ocicach [ZDJĘCIA] Jak sprzątać ekologicznie? Warsztaty w bibliotece w Ocicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/ekosprzatanie-biblioteka-ocice.jpg)



![Przedszkolaki odkrywały tajemnice raciborskiej biblioteki [ZDJĘCIA] Przedszkolaki odkrywały tajemnice raciborskiej biblioteki](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/przedszkolaki-biblioteka.jpg)





![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)


![Rycerskie pojedynki i dawne rzemiosło. II Festiwal Średniowieczny na raciborskim zamku [ZDJĘCIA] Rycerskie pojedynki i dawne rzemiosło. II Festiwal średniowieczny na raciborskim zamku](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/festiwal-sredniowieczny-zamek-raciborz.jpg)

