„Oszaleli Anieli… i nie tylko” w wykonaniu koła teatralnego Studio Baśni [ZDJĘCIA]

0

Na zaproszenie dyrektora i Rady Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Raciborzu koło teatralne Studio Baśni wystawiło jasełka pt.: „Oszaleli Anieli… i nie tylko” w ramach kiermaszu bożonarodzeniowego dla uczniów i rodzin tejże palcówki. Młodzi aktorzy przypomnieli zebranym historię narodzin Jezusa.

Było to widowisko niezwykłe i innowacyjne, ponieważ oparte przede wszystkim na ruchu scenicznym, kiedy rola gestów i mimiki jest bardzo istotna. Obok tradycyjnych postaci: Marii, Józefa, pasterzy, króli, wystąpili tajni agenci, Jagna, Herod, Szatan, diabły. Każda scena zakończona była kolędą.

- reklama -

Efekt spotęgowały liczne żartobliwe teksty, co stworzyło atmosferę wspólnej zabawy. Również bogata sceneria przy nastrojowym oświetleniu wprowadziła widzów w klimat zbliżających się świąt.

Sztuka zaprezentowana przez Studio Baśni spodobała się społeczności szkolnej oraz zaproszonym gościom, którzy byli pod dużym wrażeniem. Sami aktorzy byli z siebie bardzo dumni, słysząc wiele pochwał pod swoim adresem.

/tekst i zdjęcia: FB MDK, Agnieszka Czarna, oprac. eu/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here