Karnawałowa Rewia Tańca – co jeszcze w ten weekend?

karnawalowa rewia tanca mdk raciborz
XII Karnawałowa Rewia Tańca MDK

XIII Karnawałowa Rewia Tańca MDK w Arenie Rafako, spektakl „Blaszany bębenek” Teatru Tetraedr w DK Strzecha, Puchar Polski seniorów w zapasach w stylu klasycznym w Rudniku czy koncert kapeli Janusz Prusinowski Kompania na Zamku Piastowskim – zobacz, co jeszcze odbędzie się w ten weekend.

2 i 3 lutego w Arenie Rafako w Raciborzu odbędzie się XIII Karnawałowa Rewia Tańca. Początek o godz. 17:00. Na wydarzenie zaprasza raciborski Młodzieżowy Dom Kultury.

- reklama -

Pierwszego dnia będzie miała miejsce Młodzieżowa Rewia Tańca. W programie: pokazy tańca towarzyskiego w wykonaniu tancerzy MDK oraz par sportowych tańca towarzyskiego z KTT Rewia, występ zespołu tanecznego Rewia oraz pokaz tancerzy międzynarodowej klasy mistrzowskiej S – Macieja Nagórskiego i Magdaleny Froń. W niedzielę odbędzie się Dziecięca Rewia Tańca. Zaplanowano pokazy zespołów tańca nowoczesnego i grup baletowych z MDK, pokazy tańca towarzyskiego w wykonaniu dzieci – tancerzy MDK oraz par sportowych tańca towarzyskiego z KTT Rewia oraz pokaz tancerzy międzynarodowej klasy mistrzowskiej S.

karnawalowa rewia tanca mdk raciborz

SPRAWDŹ ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ>>

DOWIEDZ SIĘ, CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W CZASIE WEEKENDU W OKOLICY>>

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here