Raciborska drogówka i WOPR w klubie osiedlowym M-5 i Przedszkolu nr 13

ferie policja raciborz (3)wyr

Policjant z ratowniczką odwiedzili Klub Osiedlowy M-5, gdzie były organizowane zajęcia dla najmłodszych. Głównym tematem wizyty było bezpieczeństwo w trakcie zimowego wypoczynku.

Przedstawiciel raciborskiej drogówki wspólnie z ratowniczką WOPR podczas już zakończonych ferii spotkali się z dziećmi, w ramach akcji „Bezpieczne ferie 2019″. Podczas wizyty dzieci dowiedziały się, jak należy zachować się w trakcie wspólnych zabaw na podwórku czy lodowisku, aby nikomu nie stała się krzywda. Goście przypomnieli o tym, żeby nie oddalać się od swojej grupy, a przede wszystkich słuchać opiekunów. Ważne, by dzieci wiedziały co im grozi w kontakcie z nieznajomymi osobami i jak niebezpieczne mogą być zabawy w miejscach nam nieznanych.

- reklama -

Z taką samą wizytą raciborski mundurowy z drogówki również zawitał do Przedszkola nr 13 w Raciborzu. I tam pociechy również były uświadamiane o zagrożeniach mogących wystąpić w czasie nieroztropnej zabawy na dworze. Na zakończenie obu spotkań dzieci na pamiątkę wizyty policjanta otrzymały elementy odblaskowe.

/fot. raciborz.slaska.policja.gov.pl publ. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here