Srebrne medale tancerzy z raciborskiego MDK [ZDJĘCIA]

0
Srebrne medale tancerzy z raciborskiego MDK
Srebrne medale tancerzy z raciborskiego MDK

Kacper Powroźnik i Helena Cabaj oraz Patryk Ternka i Natalia Siwoń wytańczyli drugie miejsca podczas turniejów w Rędzinach i Kętach.

24 lutego pary taneczne Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu uczestniczyły w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Rędzinach. Para Kacper Powroźnik i Helena Cabaj pierwszy raz zatańczyła w kategorii wiekowej 14-15 lat kl. F i zajęła drugie miejsce, otrzymując tym samym kolejny punkt Premium. Na tym samym turnieju para Kacper Sypniewski i Wiktoria Bogdziewicz wywalczyła 12. miejsce w tańcach standardowych w kategorii powyżej 16 lat klasy E i 11. miejsce w tańcach latynoamerykańskich. Dawid Bogdziewicz i Magda Jureczko w obu stylach tanecznych klasy C powyżej 16 lat (kategoria dorosłych) zdobyli 18. miejsce. Nauczycielem tancerzy jest Wioletta Cabaj.

- reklama -

23 lutego kolejny sukces odniosła para Patryk Ternka i Natalia Siwoń. Na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Kętach młodzi tancerze pierwszy raz zatańczyli w starszej kategorii wiekowej 12-13 lat kl. F i wywalczyli drugie miejsce oraz trzeci punkt Premuim na drodze awansu do wyższej klasy tanecznej. Nauczycielem jest Regina Bernat.

fot. MDK
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here