Sukcesy najmłodszych Łamatorów w Mysłowicach [ZDJĘCIA]

lamator raciborz
Łamator Racibórz

Raciborski klub reprezentowało sześcioro młodych zawodników, którzy po bardzo wielu emocjonujących walkach zdobyli w sumie dziewięć medali.

W minioną sobotę reprezentacja najmłodszych zawodników Raciborskiego Klubu Brazylijskiego Jiu-Jitsu Łamator wzięła udział w trzecim w tym roku turnieju z cyklu Ogólnopolskiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu Sportowym, który odbył się w Mysłowicach. W zawodach wystartowało 380 zawodników z 27 klubów z całego kraju. Organizatorem był Śląski Związek Ju-Jitsu oraz UKS Herkules Mysłowice. Raciborski klub reprezentowało sześcioro młodych zawodników, którzy po bardzo wielu emocjonujących walkach oraz przy dużym obłożeniu kategorii wagowych i wiekowych zdobyli w sumie dziewięć medali. Zawodnicy z Raciborza walczyli w dwóch odmianach ju jitsu sportowego: Ne Waza – walka na zasadach BJJ oraz Fighting bez I fazy – walka na zasadach zbliżonych do judo.

- reklama -

Wyniki najmłodszych Łamatorów:

ZŁOTO:
Kamil Szymiczek kat. -42 kg. Ne Waza U12
Szymon Łachowski kat. -60 kg. Fighting U15

SREBRO:
Kamil Legan kat. -37 kg. Fighting U15
Kamil Szymiczek kat. -42 kg. Fihgting U12

BRĄZ:
Kamil Legan kat. -37 kg. Ne Waza U15
Olivier Roskosz kat. -45 kg. Ne Waza U15
Olivier Roskosz kat. -45 kg. Fighting U15
Patryk Szymiczek kat. -30 kg. Fighting U10
Szymon Łachowski kat. -60 kg. Ne Waza U15

Poza podium uplasował się Filip Beska.

Klub Sportowy Łamator Racibórz pragnie serdecznie podziękować rodzicom zawodników za pomoc w transporcie, opiekę i gorący doping. Tradycyjnie na zawodach kibicował zawodnikom Prezydent Miasta Mysłowic pan Dariusz Wójtowicz, który jest wielkim fanem tego sportu.

fot. Łamator
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here