Dzienne Archiwum: 27 marca 2019
Jest oświadczenie majątkowe prezydenta Dariusza Polowego
Dziś (27.03) na stronach Biuletynu Informacji Publicznej pojawiło się, oświadczenie majątkowe prezydenta miasta - Dariusza Polowego. Dokument opublikowano ponad 100 dni po objęciu stanowiska.
Zgodnie...
Mocne zarzuty „Szarych Myszek” w kierunku Zastępcy Prezydenta i prezesa PK
Radny miejski Henryk Mainusz odczytał na dzisiejszej sesji Rady Miasta list, otrzymany od mieszkańców miasta, którzy sami siebie określają jako Szare Myszki.
W liście...
Raciborzanie na Gali MMA w Arenie Rafako
Raciborski Klub Łamator będą reprezentowali: Joanna Ogrodnik, Kamil Nowak, Eryk Walecki, Michał Michniewicz oraz Paweł Pospiszyl.
Już po raz trzeci gala VFCL czeskiego organizatora zawita...
W Raciborzu ciągle trwa usuwanie skutków wichury
Mieszkańcy poinformowali Urząd Miasta aż o 73 przypadkach pojawienia się tzw. złomów lub wywrotów.
W Raciborzu wciąż widać ślady ostatniej wichury. Do Urzędu Miasta wpłynęło...
Siatkarze PWSZ Racibórz akademickimi mistrzami Śląska
Przed siatkarzami teraz półfinał Mistrzostw Polski, który odbędzie się w Katowicach.
W hali Politechniki Śląskiej w Gliwicach odbył się finał Akademickich Mistrzostw Śląska mężczyzn z...
O programie Czyste Powietrze na raciborskim zamku
Zainteresowane osoby mogły skorzystać z osobistych konsultacji z doradcami z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.
26 marca na Zamku Piastowskim...
Wygraj wejściówkę dla dwóch osób na występ Kabaretu Młodych Panów w Raciborzu – WYNIKI
Dwie pierwsze osoby, które udzielą prawidłowej odpowiedzi na pytanie wygrają podwójną wejściówkę na występ Kabaretu Młodych Panów w Raciborskim Centrum Kultury 3 kwietnia (środa)...
Coraz więcej sympatyków Dyskusyjnego Klubu Książki w bibliotece
Tym razem przy kawie czytelniczki omawiały powieść szpiegowską Karen Cleveland „Muszę to wiedzieć”.
21 marca odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w raciborskiej bibliotece....
Dni otwarte w raciborskim LO II [ZDJĘCIA]
Tego dnia przyszli uczniowie liceum mogli porozmawiać z uczniami i nauczycielami, a także wziąć udział w targach dydaktycznych.
Dni otwarte w raciborskim LO II...





![Widowisko „nie z tej Ziemi”. Gwiazdka Serc rozbłysnęła po raz 22. [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/gwiazdka-serc.jpg)




![Zawodnicy KSW Łamator z medalami na Copa Silesia 11 [ZDJĘCIA] Zawodnicy KSW Łamator z medalami na Copa Silesia 11](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/lamator-raciborz.jpg)


![Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu [ZDJĘCIA] Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przedszkole-nr-10.jpg)
![Co czyta młodzież po obu stronach granicy? Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/czy-mlodziez-w-czechach-czyta.jpg)
![Czy artysta ma prawo przekraczać granice? Debata na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/debata-mlodych-stacja-mlodych.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)










![Dni otwarte w raciborskim LO II [ZDJĘCIA] Dni otwarte II LO Racibórz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2019/03/03268742-324x235c.jpg)
