Wygraj wejściówkę dla dwóch osób na występ Kabaretu Młodych Panów w Raciborzu – WYNIKI

0
kabaret-mlodych-panow-to-jest-chore-696x399c
Kabaret Młodych Panów

Dwie pierwsze osoby, które udzielą prawidłowej odpowiedzi na pytanie wygrają podwójną wejściówkę na występ Kabaretu Młodych Panów w Raciborskim Centrum Kultury 3 kwietnia (środa) o godz. 20:30.

WYNIKI

- reklama -

Podwójne wejściówki otrzymują Mariola Maindok oraz Maja Zachacz. 

Nowy program „To jest chore!”

Program „To jest chore” dotyka wszystkiego, co mieści się w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Program jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności. Jak mawiał Zygmunt Freud „nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani” i ten program w pełni to potwierdza.

Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których w nim nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają za szybko i zostaje zdrowy niedosyt. Występ na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem, nie koncentrując się wyłącznie ani na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują rzeczywistość we właściwych proporcjach.

Kabaret Młodych Panów wystąpi w Raciborskim Centrum Kultury przy ul. Chopina 21. Wejściówka dotyczy występu 3 kwietnia (środa) o godz. 20:30.

Konkurs

Aby wygrać podwójną wejściówkę na występ Kabaretu Młodych Panów należy odpowiedzieć na pytanie:
Który z członków Kabaretu Młodych Panów jest najmłodszy?

Poprawne odpowiedzi należy przesłać do piątku (29.03.2019 do godz. 23:59) na adres [email protected], w tytule należy podać „Konkurs – Kabaret Młodych Panów” oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Należy również podać swój numer telefonu. Dzięki temu będziemy mogli szybciej skontaktować się ze zwycięzcami. Rozwiązanie konkursu 1 kwietnia do godziny 16:00. Informacja o wygranej zostanie podana drogą mailową.

Wejściówkę dla dwóch osób na występ Kabaretu Młodych Panów w Raciborskim Centrum Kultury 3 kwietnia 2019 roku wygrają dwie pierwsze osoby, które udzielą prawidłowej odpowiedzi.

Regulamin konkursu

Wygrywają dwie osoby, które jako pierwsze udzielą prawidłowej odpowiedzi. O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzcy konkursu zostaną poinformowany o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. 

Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

/c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here