Coraz więcej sympatyków Dyskusyjnego Klubu Książki w bibliotece

Dyskusyjny Klub Książki Racibórz
Kolejne spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki odbędzie się 24 kwietnia.

Tym razem przy kawie czytelniczki omawiały powieść szpiegowską Karen Cleveland „Muszę to wiedzieć”.

21 marca odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w raciborskiej bibliotece. Spotkania cieszą się coraz większą popularnością i przyciągają coraz więcej sympatyków literatury. Tym razem czas poświęcono publikacji pt. „Muszę to wiedzieć”. Książka opowiada historię o Vivian Miller – matce czwórki dzieci, szczęśliwej żonie i analityczce CIA, która rozpracowuje temat uśpionych agentów Rosji. Historia nabiera rozpędu, kiedy ku własnemu przerażeniu Vivian w folderze ze zdjęciami pięciu „uśpionych” znajduje portret swojego męża Matta.

- reklama -

biblioteka dyskusyjny klub ksiazki DKK raciborz (2)

Po przeczytaniu książki panie zgodnie stwierdziły, że powieść czytało się lekko, akcja była wciągająca i ciekawa, a zakończenie niejednoznaczne. Kontrowersje wśród czytelniczek budziła postawa głównej bohaterki, która będąc pracownikiem CIA jednocześnie wykazywała się dużą naiwnością.

Kolejne spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki odbędzie się 24 kwietnia i będzie poświęcone książce Aleksandry Boćkowskiej „Księżyc z Peweksu: o luksusie w PRL”.

/MiPBP Racibórz publ. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here