
Spółka z Kornic bierze udział w kolejnych międzynarodowych targach. Po Las Vegas przyszedł czas na słoneczne Włochy. Efektowne stanowisko Eko-Okien firma prezentuje w swoich mediach społecznościowych. – Znajdziecie nas w gali 2, na stoisku nr L27 M28. Zapraszamy do spotkań przy filiżance pysznej, włoskiej kawy – zachęcają pracownicy.
Reprezentacja Eko-Okien uczestniczy w międzynarodowych targach architektury i budownictwa MADE Expo we Włoszech. Dziś pierwszy dzień tego wydarzenia. Spółka spod Raciborza prezentuje swoją szeroką ofertę wraz z wieloma innymi gigantami rynku.
/źródło: Eko-Okna, oprac. eu/





![Biblioteczne kluby zakończyły sezon. Czerwiec pełen spotkań i kreatywnych zajęć [ZDJĘCIA] Biblioteczne kluby zakończyły sezon. Czerwiec pełen spotkań i kreatywnych zajęć](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/biblioteka-kluby.jpg)
![XXVII Pływadła w Raciborzu w ramach Festiwalu Górnej Odry [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/plywadla-2026-60.jpg)
![Biblioteka bez granic. Raciborzanie odwiedzili Karwinę [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/karwina-wycieczka.jpg)




![Wakacyjne podróże po literaturze rozpoczęte od detektywistycznych zagadek [ZDJĘCIA] Wakacyjne podróże po literaturze rozpoczęte od detektywistycznych zagadek](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/lato-z-biblioteka-14.jpg)






![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)







