
Maluchy zatańczyły kilka układów, a także recytowały wiersze o wiośnie.
Dwie grupy dzieci dwu- i trzyletnich z grupy Fiku-miku zatańczyły dla swoich rodziców i zaproszonych gości 11 i 12 kwietnia w Raciborskim Centrum Kultury. Występy taneczne odbyły się na scenie małej i dużej w Domu Kultury Strzecha. Repertuar obejmował siedem utworów, w tym układ z chustami do muzyki poważnej, układ ze wstążkami, piosenki wiosenne, występ chłopięcy oraz dziewczęcy. Wiersze o wiośnie recytowali trzyletni chłopcy: Oliwier Zygleński, Karol Tomasiak, Łukasz Jasny i Wojciech Włodkowski. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy.
- reklama -
fot. Fiku-miku
oprac. /kp/
Środowisko, jakość życia, ekologia
- reklama -






![Biblioteczne kluby zakończyły sezon. Czerwiec pełen spotkań i kreatywnych zajęć [ZDJĘCIA] Biblioteczne kluby zakończyły sezon. Czerwiec pełen spotkań i kreatywnych zajęć](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/biblioteka-kluby.jpg)
![XXVII Pływadła w Raciborzu w ramach Festiwalu Górnej Odry [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/plywadla-2026-60.jpg)


![Raciborskie Towarzystwo Wioślarskie z medalami na Odra Sup Cup 2026 [ZDJĘCIA] Raciborskie Towarzystwo Wioślarskie z medalami na Odra Sup Cup 2026](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/rtw-raciborskie-towarzystwo-wioslarskie.jpg)

![Raciborska biblioteka zaprosiła dzieci do świata „Opowieści z Narnii” [ZDJĘCIA] Raciborska biblioteka zaprosiła dzieci do świata „Opowieści z Narnii”](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/lato-z-biblioteka.jpg)

![Wakacyjne podróże po literaturze rozpoczęte od detektywistycznych zagadek [ZDJĘCIA] Wakacyjne podróże po literaturze rozpoczęte od detektywistycznych zagadek](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/lato-z-biblioteka-14.jpg)




![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)
