EKO-OKNA wybudują kolejną halę

5
Eko-Okna S.A. wciąż się rozwijają. fot.: materiały prasowe

Starosta raciborski poinformował, że 26 kwietnia wydano decyzję zatwierdzającą projekt budowlany i udzielającej pozwolenia na rozbudowę oraz poprawę  funkcjonalności przedsiębiorstwa EKO-OKNA S.A. w Kornicach – największego pracodawcy w regionie.

Zakład planuje wybudowanie kolejnej hali produkcyjno- magazynowej przy ulicy Spółdzielczej. W ramach wydanej decyzji, spółka ma prawo do budowy uzbrojenia terenu planowanej hali produkcyjno-magazynowej nr 5 wraz z zagospodarowaniem terenu, infrastrukturą techniczną, układem drogowym oraz obiektami pomocniczymi na działkach 16/1, 16/2, 17/2, 18/2 przy ulicy Spółdzielczej w miejscowości Kornice.

- reklama -

EnDe

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

5 KOMENTARZE

 1. Korniczanin

  Kolejny obóz pracy, ludzie darujcie sobie pracę u zlodzei

 2. Mati

  Tak masz świata racja tylko kłamią co do zarobków to nie jest zakład pracy tylko obuz pracy

 3. Ekoludek

  No pewnie chłopaki, to lepiej zostawić rodzinę i jechać do Austrii lub Niemiec, byleby kasa się zgadzała. A jak rodzina się posypie to trudno, przecież można założyć nową, co nie?

 4. Mihnik

  Mati – pisze się „obóz” jak już chcesz hejtować to weź to rób jak należy 😀
  Korniczanin – jeżeli dla Ciebie złodziejem jest człowiek, który płaci sporo ponad średnią krajową, to błagam niech w tym kraju więcej takich „złodziei” będzie 🙂 Myślę, że wtedy będzie Nam się żyło o niebo lepiej 🙂
  Za to pewnie Ty należysz do tych „uczciwych” dzięki którym Nasza gospodarka jest w tak opłakanym stanie.

 5. Ja

  Ciekawe która firma płaci tyle co w eko-oknach. Stałe zarobki, normalna umowa o pracę, wypłata na konto regularnie. Narzekają pewnie właściciele firm którzy muszą zapłacić lepiej na normalnych umowach bo ludzi potracą . Kończy im się wyzyskiwanie pracowników dlatego głupoty wypisują.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here