Pomóż Kamilowi odzyskać sprawność i weź udział w zbiórce

Kamil Gembalczyk zbiórka
Kamil codziennie wymaga pomocy rodziców. Jego marzeniem jest osiągnięcie samodzielności i sprawności.

Kamil Gembalczyk doznał uszkodzenia rdzenia kręgowego w wyniku wypadku na basenie.

Kamil uległ ciężkiemu wpadkowi w sierpniu 2017 roku. W wyniku nieszczęśliwego wypadku na basenie chłopak doznał uszkodzenia rdzenia kręgowego na poziomie szyjnym c-5, niedowładu kończyn górnych i całkowitego porażenia kończyn dolnych.

- reklama -

– Moim głównym celem jest teraz maksymalnie się usprawnić, abym mógł być w jak największym stopniu samodzielny – mówi Kamil. Chłopak codziennie pokonuje 150 km, aby dojechać do miejsca rehabilitacji. Nie posiada samochodu przystosowanego do osoby niepełnosprawnej, co znacznie utrudnia transport. Codzienne przesiadanie się do samochodu osobowego to ogromny wysiłek dla Kamila i jego rodziców. – Posiadanie pojazdu przystosowanego bardzo ułatwiłoby życie moje i moich rodziców – przyznaje chłopak. Niestety jego zakup wiąże się z kosztami, które przekraczają fundusze rodziny. Dlatego zwracają się oni z prośbą o pomoc finansową, przypominając, że każda złotówka ma znaczenie.

Zbiórkę można wesprzeć poprzez portal zrzutka.pl, na którym już zbierane są pieniądze. Na ten moment zebrano 1 891 zł z kwoty 45 000 zł. Warto wesprzeć walkę Kamila, bo razem możemy więcej.

Wesprzyj zbiórkę dla Kamila TUTAJ

/fot. archiwum prywatne oprac.c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here