Strażacy ochotnicy z Górek Śląskich zgarnęli wszystko. Gminne zawody sportowo-pożarnicze [ZDJĘCIA]

0

Miniona sobota w Górkach Śląskich była szczególnym dniem dla wszystkich strażaków z jednostek OSP w Gminie Nędza, gdyż odbyły się tam Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze.

Debiut w tym roku zaliczyły 2 grupy z Górek a mianowicie grupa CTiF (młodzież od lat 10) oraz grupa C (kobiety). Po prawie dwugodzinnych zmaganiach świetnie przygotowanych grup pożarniczych wyłoniono zwycięzców. Klasyfikacja drużyn wyglądała następująco:

- reklama -

W Grupie CTiF:
I miejsce: Górki Śląskie

W Grupie A:
I miejsce: Górki Śląskie
II miejsce: Zawada Książęca
III miejsce: Nędza
IV miejsce: Szymocice
V miejsce: Babice

W Grupie C:
I miejsce: Górki Śląskie
II miejsce: Babice

Podczas końcowej zbiórki prowadzący zawody poprosił jedną z druhen o wystąpienie z szeregu. Druhna obchodziła w tym dniu swoje urodziny, po wręczeniu jej tortu i złożeniu życzeń nastąpiło uroczyste zakończenie zawodów sportowo-pożarniczych przez wręczenie dyplomów wraz z rozdaniem nagród. Wszystkie główne nagrody zostały u gospodarzy za co zwycięska jednostka podziękowała swojemu prezesowi tradycyjną kąpielą w basenie. Warto dodać, że jednostka która zajęła w danej grupie 1 miejsce uczestniczyć będzie w Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych w połowie września tego roku.

EnDe

#UG Nędza

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here