
Podczas jubileuszowego koncertu wystąpili popularni śląscy artyści.
W środę w Raciborskim Centrum Kultury miał miejsce koncert jubileuszowy Radia Vanessa, które świętuje 25-lecie działalności. 20 lat ma Biesiada Śląska. Z tej okazji wystąpili: zespół Blue Party, Ania Drabek, zespół B.A.R., Leszek Filec, Claudia i Kasia Chwołka, Jolanta i Jacek Kierok, Kabaret To Nie My, Proskauer Echo, Janusz i Dominika Żyłka, Brygida i Robert Łukowscy, Przysieczanki, Tomasz Ciba oraz Mirosław Jędrowski z zespołem.
- reklama -
Katarzyna Przypadło
Środowisko, jakość życia, ekologia
- reklama -





![Raciborskie Dni Urody odbyły się po raz dziesiąty [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/Raciborskie-Dni-Urody.jpg)
![Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem [ZDJĘCIA] Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/marcin-szewczyk-pszow-biblioteka-raciborz.jpg)

![Seniorzy z Raciborza uczą się ratować życie [ZDJĘCIA] Seniorzy z Raciborza uczą się ratować życie](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/pierwsza-pomoc-raciborz.jpg)





![I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/polonistyczny-olimp-48-218x150.jpg)

![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)




.jpg)


![218 uczniów z Raciborza ze stypendiami za wyniki w nauce [ZDJĘCIA] Rozdanie stypendiów za wyniki w nauce w pierwszym półroczu roku szkolnego 2025/2026](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/stypendia-raciborz.jpg)

Szkoda że nie było żadnego info o tym wydarzeniu :/