Lubomia: Pijana 22-latka spowodowała poważny wypadek. Na miejsce zadysponowano LPR [ZDJĘCIA]

0

Młoda kobieta spowodowała wypadek samochodowy pod wpływem alkoholu. Jedna z pasażerek z licznymi obrażeniami, w tym uszkodzeniem kręgosłupa szyjnego, została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala.

Śledczy z wodzisławskiej policji wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku, do którego doszło w Lubomi na ulicy Stawowej. Jak do tej pory wszystko wskazuje na to, że to alkohol i nadmierna prędkość była przyczyną zdarzenia, w którym poważnie ranne zostały trzy młode osoby.

- reklama -

Wczoraj (12.06), po 17.00 dyżurny wodzisławskiej policji wysłał na miejsce wypadku drogowego patrol ruchu drogowego. Mundurowi po dotarciu na miejsce ustalili, że kierująca Toyotą Yaris jadąc ulicą Stawową w kierunku Bukowa, nie dostosowała prędkości do panujących warunków drogowych, w wyniku czego na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo. Na miejsce zadysponowano lotnicze pogotowie ratunkowe, które zabrało najpoważniej ranną osobę do szpitala w Katowicach. 21-latka ma połamane żebra, kręgi szyjne i odmę płucną. 26-letni pasaże ze złamaną nogą trafił do raciborskiego szpitala. 22-letnia kierująca była pod wpływem alkoholu. Pobrano jej krew do badań na zawartość alkoholu i innych środków. Kobieta ze złamaniami trafiła do szpitala w Wodzisławiu Śląskim. Na miejscu do późna pracowali policjanci wraz z technikiem, biegły sądowy i strażacy. Trwa wyjaśnianie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

EnDe

#KPP Wodzisław Śląski

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here