Prezydenci spotkali się z mieszkańcami Brzezia [ZDJĘCIA]

0
Dariusz Polowy, prezydent miasta, spotkał się z mieszkańcami dzielnicy Brzezie

W środę, 12 czerwca w remizie OSP Brzezie odbyło się kolejne spotkanie prezydenta Dariusza Polowego z mieszkańcami dzielnicy Raciborza.

W spotkaniu wzięło udział kilkudziesięciu mieszkańców Brzezia. Każdy mógł zabrać głos, zwrócić uwagę na to co go nurtuje, lub przedstawić swój pomysł czy uwagi. Prezydentowi Dariuszowi Polowemu towarzyszyli zastępcy: Michał Fita oraz Dominik Konieczny, jak również Przewodniczący Rady Miejskiej Leon Fiołka wraz z zastępcą Marianem Czernerem. Wspólnie odpowiadali na głosy z sali. Te dotyczyły głównie problemów związanych z infrastrukturą drogową. Ponadto mieszkańcy Brzezia zwrócili uwagę na szereg innych potrzeb ich dzielnicy. Mówiono m.in. o placu zabaw przy przedszkolu, braku boiska przy szkole, wymianach pieców, koszeniu trawy, a nawet o zimowym odśnieżaniu dróg.

- reklama -

Przedstawiciele raciborskiego samorządu wsłuchiwali się w głosy mieszkańców i obiecali w miarę możliwości działać w poruszonych sprawach. Wszyscy jednak przypominali, iż możliwości budżetu miasta są ograniczone. Bardziej kosztowne zadania wymagają planowania z większym wyprzedzeniem.

EnDe

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here