Koncepcje są , kosztorysu brak. Pomysły na salę gimnastyczną dla SP5 [ZDJĘCIA]

Szkoła Podstawowa nr 5 w Studziennej, dzielnicy Raciborza przestawiła wczoraj (13 czerwca) pięć koncepcji na rozbudowę swojej bazy sportowej. Koncepcje te, to prace dyplomowe studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu.

Prezentacja koncepcji dla sali gimnastycznej oraz otoczenia SP5 odbyła się w sali gimnastycznej szkoły. Została połączona konferencją prasową. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele samorządu: prezydent Dariusz Polowy wraz z zastępcą Michałem Fitą, przewodniczący Rady Miasta Leon Fiołka oraz naczelnik Wydziału Edukacji, Krzysztof Żychski.

- reklama -

Inicjatorami wydarzenia była dyrekcja SP5 oraz Stowarzyszenie na rzecz rozwoju dzielnicy Studzienna. Przedstawione wizualizacje nowych obiektów zrobiły na wszystkich zebranych duże wrażenie. Niestety projekty te nie zawierały kosztorysu, co znacznie utrudnia prognozowanie terminu ich realizacji. Pomimo tego prezydent Dariusz Polowy chwalił sam pomysł, aby z wyprzedzeniem myśleć i przygotowywać się do tak dużych inwestycji.

W galerii zdjęć załączono również wizualizacje koncepcji studentów PWSZ. Na stronie internetowej SP4 (klik), do 30 czerwca można głosować na najlepszą z nich.

EnDe

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here