Zamkowa kaplica miejscem ceremonii ślubnej

0
Ceremonia ślubna na Zamku Piastowskim
Ceremonia ślubna na Zamku Piastowskim

Ceremonia ślubna w kaplicy pw. św. Tomasza Becketa na Zamku Piastowskim w Raciborzu to pierwsza taka uroczystość po oddaniu świątyni do użytku w 2016 roku.

Życzenia Młodej Parze jako pierwsza w imieniu całego zarządu Powiatu Raciborskiego złożyła Mariola Jakacka – dyrektor Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

- reklama -

Szukacie niezwykłego i magicznego miejsca na ślub, jubileusz, rocznicę urodzin czy inną uroczystość? Nie szukajcie daleko. Jest takie miejsce, to właśnie kaplica Zamku Piastowskiego w Raciborzu – zachęcają władze Zamku Piastowskiego.

– Dzień ślubu, to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Zamek Piastowski w Raciborzu to miejsce, które sprawi, że ceremonia zaślubin będzie wyjątkowa i jeszcze piękniejsza. Zabytkowa sceneria gwarantuje niepowtarzalną atmosferę, stwarza idealną oprawę ślubu i daje możliwość przeżycia niezapomnianych chwil – zachęca dyrektor Zamku Piastowskiego w Raciborzu. Choć zamkowa kaplica jest niewielka, umożliwia organizację niezwykłej ceremonii ślubnej. To właśnie tutaj, w tym wyjątkowym i niepowtarzalnym miejscu każda panna młoda poczuje się jak prawdziwa księżniczka, a każdy pan młody jak prawdziwy rycerz.

W sprawach formalnych należy kontaktować się z Agencją Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu – telefonicznie +48 32 414 02 33 lub mailowo: [email protected]

/fot. Zamek Piastowski publ. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here