Głubczycki policjant po służbie zatrzymał poszukiwaną kobietę w Kędzierzynie-Koźlu

0
Zatrzymana kobieta będzie musiała teraz odbyć 8-miesięczny, zasądzony wyrok więzienia.

Policjant podczas robienia zakupów w jednym z supermarketów rozpoznał wizerunek 31-letniej kobiety. Poszukiwana została zatrzymana i przewieziona do zakładu karnego, gdzie będzie odbywała zasądzoną karę pozbawienia wolności.

Kierownik ogniwa patrolowo-interwencyjnego podczas zakupów w jednym z supermarketów na terenie Kędzierzyna-Koźla zauważył poszukiwaną przez głubczycką komendę 31-letnią kobietę.

- reklama -

Policjant natychmiast udał się za podejrzaną, jednocześnie powiadamiając dyżurnego kędzierzyńsko-kozielskiej policji o tym, że śledzi kobietę, która jest poszukiwana na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Pszczynie. Już po chwili na parkingu supermarketu zjawił się patrol, który pomógł funkcjonariuszowi z Głubczyc zatrzymać poszukiwaną.

Kobieta po zatrzymaniu została sprawdzona w policyjnych bazach danych, które potwierdziły tożsamość 31-latki. Następnie przewieziono kobietę do jednego z zakładów karnych. Tam będzie odbywała zasądzoną karę 8 miesięcy więzienia za popełnione oszustwa.

EnDe

#KPP Głubczyce

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here