TAURON tytularnym sponsorem INTRO Festival

INTRO Festival Powered by TAURON
INTRO Festival Powered by TAURON

Od teraz raciborski festiwal na Zamku Piastowskim będzie miał dodatek w logo – Powered by TAURON. Jeszcze nie tak dawno informowano o przyłączeniu się spółki RAFAKO S.A. w rozwój wydarzenia, a dziś przyłączyła się kolejna marka, tym razem globalna.

– Udało się przekonać dużego Partnera technologicznego do rozwoju idei festiwalu muzyki elektronicznej i światła w Raciborzu. To krok w przód, jesteśmy niezmiernie szczęśliwi… to zasługa także dotychczasowych lokalnych firm, które pozwoliły przetrwać trudne lata rozwoju, ale i Urzędu Miasta, Starostów Powiatowych, Dyrektor Zamku, Prezydenta Mirosława Lenka i obecnych – Dariusza Polowego i Michała Fity. Na główne rozmowy pojechaliśmy z wiceprezydentem Michałem Fitą, uwiarygadniając znaczenie projektu dla regionu i wkład pracy wielu środowisk. Pokazaliśmy wizję festiwalu wybitnego w przyszłości i unikatowego na skalę całego kraju, bo TAURON jest mecenasem wyjątkowych wydarzeń w Polsce i trafiamy w rodzinę śląskich „laurek” kultury. To także jeszcze większa odpowiedzialność. Zapraszam wszystkich 12-13 lipca na INTRO Festival 2019. Park Zamkowy, rzekę i zamek zamienimy w malownicze miejsce. Szczególnie nocą, gdy zaświecimy… już z TAURONEM. – Odyseusz Olbiński, prezes Fundacji INTRO Light

- reklama -

Łukasz Zimnoch, rzecznik prasowy TAURON Polska Energia, podsumowuje zaangażowanie firmy w raciborski festiwal. – TAURON to marka coraz bardziej zielona. Firma wyrasta z tradycji przemysłowej, ale innowacyjność i kreatywność to dwie dźwignie, które pchają ją w stronę odnawialnych źródeł energii. Grupa TAURON chcąc zasilać ciepłem, energią i mocą swoich Klientów, wspiera ambitne inicjatywy kulturalne, sportowe i charytatywne. Intro Festival pokazuje harmonię między światłem i dźwiękiem, które w interakcji z publicznością symbolizują energię natury, tak bliską Grupie TAURON.

/materiał nadesłany publ. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj