Intro Festival 2019 – co jeszcze w ten weekend?

0

Intro Festival na Zamku Piastowskim, Dni Rudyszwałdu, Międzynarodowe Zawody Sportowo-Pożarnicze w Krzanowicach czy Latino dance w Parku im. Miasta Roth – sprawdź, co jeszcze zaplanowano na najbliższe dni w regionie.

12 i 13 lipca na Zamku Piastowskim w Raciborzu będzie miała miejsce szósta edycja Intro Festivalu. W sumie wystąpi ponad 40 artystów.

- reklama -

W tym roku pojawią się trzy sceny: Main, Beach i GOA. W programie także m.in. mapping 3D kaplicy zamkowej, światła ambientowe całego zamku, pokazy najnowszych laserów czy warsztaty dj’skie. Bulwary nadodrzańskie przy zamku stają się minimiasteczkiem festiwalowym z instalacjami światła, strefami chillu i sztuki – teren zostanie przygotowywany z Instytutem Sztuki i Architektury PWSZ Racibórz, Wyższą Szkołą Technologii Informatycznych z Katowic i studentami katowickiej ASP.

Intro jest festiwalem muzyki elektronicznej i światła na Zamku Piastowskim w Raciborzu. Na wskroś nowoczesny i technologiczny w murach średniowiecznego, pięknie odremontowanego Zamku Piastowskiego. To obecnie najdynamiczniej rozwijający się festiwal w Polsce – finalista konkursu Academy Virgin Mobile (pod patronatem Narodowego Centrum Kultury) na najbardziej innowacyjny projekt kultury w Polsce (z pośród 600 projektów). Ma szansę stać się dumą Śląska po OFF i Tauronie.

Imprezę wspiera Marszałek Województwa Śląskiego i Miasto Racibórz. Więcej bieżących informacji na oficjalnym fanpage imprezy: facebook.com/intro.festival.poland.

intro festival 2019

SPRAWDŹ ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ»

DOWIEDZ SIĘ, CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W CZASIE WEEKENDU W OKOLICY»

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here