Racibórz: Nabór uzupełniający do przedszkoli na rok 2019/2020

0
Dzieci
Dzieci

Wnioski będą przyjmowane od 27 lipca do 2 sierpnia.

Otwarcie strony internetowej dla nowych kandydatów do przedszkoli na rok 2019/2020 w Raciborzu nastąpi 27 lipca 2019 r., co oznacza, że do tego czasu nie będzie możliwości logowania i rejestrowania. Zamknięcie systemu natomiast nastąpi 2 sierpnia 2019 r. Po upływie tego terminu wnioski nie będą już przyjmowane.

- reklama -

Rodzice wypełniają wniosek w formie elektronicznej o przyjęcie do przedszkola znajdujący się na stronie internetowej pod adresem www.raciborz.przedszkola.vnabor.pl.

W 2019 r. jest możliwość wypełnienia wniosku wyłącznie w formie elektronicznej. Każda placówka oferuje rodzicom pomoc przy wypełnieniu wniosku w formie elektronicznej w danej jednostce. Do każdego wniosku należy dołączyć stosowne dokumenty, niezbędne do potwierdzenia każdego kryterium wskazanego przez rodziców we wniosku.

Wnioski mogą składać rodzice dzieci, które do 1 września br. ukończą 2,5 roku w następujących placówkach: Przedszkole nr 20 i ZSP 2.

Kandydaci w wieku od 3-6 lat zamieszkali na terenie Miasta Racibórz oraz spoza gminy mogą brać udział w naborze uzupełniającym w następujących placówkach: P13, P16, P20, P23, ZSP2 i ZSP 4.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here