Konkurs „Firma Przyjazna Mieszkańcom 2019”

fot. unsplash

Chcesz wyróżnić firmę, która, Twoim zdaniem, zasługuje na tytuł „Firma Przyjazna Mieszkańcom 2019”? Wypełnij do dnia 31 sierpnia 2019r. formularz zgłoszeniowy, dostępny TUTAJ. W konkursie mogą wziąć udział przedsiębiorstwa z całego województwa śląskiego. 

Na podstawie przesłanych formularzy zostanie utworzona lista firm, na które będzie można oddawać głosy w drugim etapie Konkursu (we wrześniu). Głosowanie odbywać się będzie elektronicznie poprzez stronę internetową www.zorig.zory.pl.

- reklama -

Gorąco zachęcamy wszystkich do udziału!

Nagrodą dla Firmy będzie tytuł „Firmy Przyjaznej Mieszkańcom 2019” oraz pamiątkowy grawerton. Wręczenie nagrody nastąpi podczas jesiennej gali Żorskiej Izby Gospodarczej.

Celem inicjatywy jest promowanie zasad dialogu społecznego, popularyzacja postaw biznesowych przyjaznych społeczeństwu, promocja firm, których aktywność znacząco wpływa na rozwój miasta i regionu oraz poprawę standardu życia mieszkańców i firm, które angażują się w życie lokalne i promują pozytywne wzorce postaw.

Już po raz 8 organizatorem wydarzenia jest Żorska Izba Gospodarcza przy współudziale Cechów i Izb z regionu w ramach Śląskiego Partnerstwa Gospodarczego.

Dla przypomnienia, laureatem poprzedniej edycji została Restauracja Wiejska Chata z Wodzisławia Śląskiego.

Regulamin dostępny TUTAJ.

/Żorska Izba Gospodarcza, MG/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here