Konkurs „Moja biblioteka” rozstrzygnięty [ZDJĘCIA]

Konkurs „Moja biblioteka” rozstrzygnięty

W konkursie wzięły udział 452 osoby w wieku od 4 do 88 lat nie tylko z Raciborza i okolic, ale także z innych miast w całej Polsce.

W raciborskiej bibliotece odbyło się rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. „Moja Biblioteka” zorganizowanego z okazji tegorocznych obchodów 75–lecia biblioteki w Raciborzu. Jego celem było pokazanie oczami czytelników i osób biorących udział w konkursie, co oznacza dla nich biblioteka i jak wygląda w ich marzeniach.

- reklama -

W konkursie wzięły udział 452 osoby w wieku od 4 do 88 lat. Prace nadsyłane były z Raciborza i powiatu raciborskiego oraz m.in. Bydgoszczy, Nowego Targu, Zabrza, Dąbrowy Górniczej, Gdańska, Warszawy, Gniezna, Chełma, Polkowic, Jeleniej Góry, Rzeszowa, Biłgoraja, Lublina, Białej Podlaskiej, Lubaczowa, Kalet, Rybnika, Zamościa i Kędzierzyna-Koźla. Wyróżnienia i nagrody przyznano w trzech kategoriach: ilustracje, prace przestrzenne i prace komputerowe, a jury składzie: Małgorzata Szczygielska – przewodnicząca, Małgorzata Michalczyk i Marzena Mróz 4 kwietnia stanęło przed trudnym wyborem, bowiem kreatywność i wyobraźnia uczestników konkursu nie znała granic. Wyniki konkursu dostępne są na stronie internetowej biblioteki https://www.biblrac.pl/pl/site/wydarzenie/2922-moja-biblioteka—–ogolnopolski-konkurs-plastyczny-ogloszenie-wynikow-i-rozdanie-nagrod.html

Prace można oglądać w Galerii Gawrze przy ul. Kasprowicza 12.

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj