Zaginął Damian Zaborowski. Policja prosi o pomoc

0
Zaginął Damian Zaborowski
Zaginął Damian Zaborowski

Mężczyzna 20 sierpnia 2019 roku wyjechał do Katowic, skąd pojechał do pracy w Czechach, do miejscowości Kutna Hora. Rybniczanin jednak zrezygnował z pracy i postanowił wrócić do Polski, lecz do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że zaginiony w dniu 20 sierpnia br. przez agencję pracy w Katowicach pojechał do Czechach do miejscowości Kutna Hora. Na miejscu mężczyzna zrezygnował z pracy i postanowił wrócić do Polski. Miał kierować się w stronę Brna, a następnie do Ostrawy, lecz do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

- reklama -

RYSOPIS: wiek z wyglądu ok 30 lat, wzrost 174-176 cm, szczupła budowa ciała, włosy ciemny blond, krótkie, oczy szaro-zielone

WIEK: 28 lat

UBIÓR: spodnie jeans szare, koszulka z krótkim rękawem w biało-czarno-szaro-czerwone paski

ZNAKI SZCZEGÓLNE: aktualnie może posiadać zasinienie paznokcia w prawej stopie, innych znaków brak.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu 32 429 52 55, wydziałem kryminalnym KMP w Rybniku osobiście, mailowo: [email protected] lub telefonicznie: 32 429 53 88.

/KMP Rybnik publ. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here