
Raciborska drogówka wczoraj (10.09) przeprowadziła akcję ,,Kaskadowy Pomiar Prędkości”, której celem było dyscyplinowanie kierowców przekraczających nadmiernie prędkość. Akcja trwała od wczesnych godzin rannych do późnych godzin wieczornych.
Policjanci z drogówki w różnych miejscach miasta kontrolowali prędkość poruszania się pojazdów. W trakcie prowadzonych działań stróże prawa ujawnili 90 przekroczeń dozwolonej prędkości. Ponadto mundurowi z drogówki zatrzymali 2 prawa jazdy za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km w obszarze zabudowanym.
/KPP Racibórz publ. c/







![Skaza z Raciborza na podium Mistrzostw Polski w Artistic Show Dance [ZDJĘCIA] Skaza z Raciborza na podium Mistrzostw Polski Artistic Show Dance](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/zespol-skaza-raciborz.jpg)







![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)










