
IGMW wydało ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu raciborskiego. Synoptycy prognozują silny wiatr w porywach nawet do 80 km/h.
Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 78
Nazwa biura: IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie
Zjawisko/stopień zagrożenia: Silny wiatr/ 1
Obszar: województwo śląskie powiat raciborski
Ważność: od godz. 19:00 dnia 17.09.2019 do godz. 09:00 dnia 18.09.2019
Przebieg: Przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 40 km/h do 50 km/h, w porywach do 80 km/h z północnego zachodu.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska(%): 85%
Dyżurny synoptyk IMGW-PIB
Godzina i data wydania godz. 07:45 dnia 17.09.2019
/źródło: IMGW-PIB publ. c/





![O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach [ZDJĘCIA] O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/Azja-Joanna-Lyko-Dominik.jpg)
![Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim [ZDJĘCIA] Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/zamek-piastowski-ferie-zimowe-cioca-od-klockow.jpg)







![Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury [ZDJĘCIA] Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-rck-taniec.jpg)
![Komiksowe ferie w raciborskiej bibliotece. Pierwszy tydzień pełen przygód [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/biblioteka-ferie-zimowe.jpg)



![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)








