„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” 22-24 listopada

Po raz pierwszy w historii akcja ta będzie prowadzona równolegle poza Polską i obejmie swoim zasięgiem takie kraje jak: Niemcy, Czechy, Słowacja, Ukraina, Rosja, Norwegia czy Szwecja. Jest to zatem doskonała okazja do promocji Polski wśród turystów nie tylko krajowych ale również i zagranicznych.

Ministerstwo Sportu i Turystyki wraz z Polską Organizacją Turystyczną, po raz siódmy organizują w dniach 22-24 listopada 2019 r. edycję akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” .

- reklama -

– W związku z powyższym, zachęcamy Państwa do zaangażowania się w ten projekt. Zależy nam aby jak najwięcej firm z Województwa Śląskiego zarejestrowało się i zaangażowało w tą akcję. Mamy wyjątkowe produkty turystyczne jak Szlak Zabytków Techniki, Szlak Orlich Gniazd, Szlak Kulinarny Śląskie Smaki, mamy swoje marki turystyczne Beskidy, Śląsk Cieszyński, Jura Krakowsko-Częstochowska oraz doskonałą bazę noclegową i gastronomiczną. Z tak bogatą ofertą turystyczną możemy silnie zaznaczyć jako region naszą obecność w tej akcji. Z naszej strony postaramy się zapewnić odpowiednie wsparcie promocyjne całej akcji – mówią inicjatorzy.

Pełna informacja, formularz zgłoszeniowy oraz instruktaż zgłaszania ofert znajdują się na dedykowanej stronie www.polskazobaczwiecej.pl i są dostępne w nieprzekraczalnym terminie do 13 października 2019 r. Zachęca się do terminowego zgłaszanie akcesu, a tym samym prosi się o zwrotną informację mailową dot. przystąpienia do akcji.

Rejestracja: polskazobaczwiecej.pl/zaloguj-lub-zarejestruj

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here