Region: 88-latek potrącił dwie kobiety i uciekł

Rybnik potrącenie
Śledczy z rybnickiej komendy wyjaśniają teraz szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

88-letni kierowca forda z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na chodnik i potrącił dwie kobiety. Następnie kierowca spowodował kolizję z osobówką i oddalił się z miejsca zdarzenia.

Śledczy z rybnickiej komendy wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło 17 października rano w Czerwionce-Leszczynach.

- reklama -

Około godziny 7:30 dyżurny rybnickiej komendy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu dwóch kobiet na ulicy 3 Maja w Czerwionce-Leszczynach. Jak ustalili policjanci z rybnickiej drogówki, 88-letni kierowca forda z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na chodnik i potrącił dwie kobiety, z których jedna prowadziła rower. Następnie kierowca spowodował kolizję z osobówką i oddalił się z miejsca zdarzenia. Zareagowali świadkowie, którzy pojechali za mężczyzną i zatrzymali go na ulicy Rymera. Kobiety w wieku 77 i 93 lat w stanie ciężkim zostały przewiezione do szpitala w Rybniku.

Kierujący fordem był trzeźwy. Mężczyźnie pobrano krew do badań. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Śledczy z rybnickiej komendy wyjaśniają teraz szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Rybnik potrącenie

/KMP Rybnik oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here