Maja Kołpacka wyróżniona podczas Festiwalu Piosenki Artystów Wrażliwych

Festiwal Piosenki Artystyów Wrażliwych PAW
Maja Kołpacka została laureatką wyróżnienia prestiżowego konkursu wokalnego na Śląsku.

Maja Kołpacka jest jedną z uczestniczek zajęć wokalnych Studia Muzyki, Piosenki i Teatru ARS w Pietraszynie. Na co dzień jest uczennicą Szkoły Podstawowej nr 15 w Raciborzu. 

Maja Kołpacka została laureatką wyróżnienia bardzo prestiżowego konkursu wokalnego na Śląsku w ramach XIII Festiwalu Piosenki Artystów Wrażliwych w Chorzowie.

- reklama -

19 października br. odbyły się kwalifikacje konkursowe typu live, prowadzące do ścisłego finału, który przeprowadzono w niedzielę  20 października br.  Maja do ścisłego finału tego festiwalu dostała się po dwuetapowej rywalizacji tj. na podstawie przesłanego „dema” nagrań utworów konkursowych, a następnie już po sobotnim konkursie. Maja na co dzień jest uczennicą szkoły podstawowej nr 15 w Raciborzu, a do konkursu w Chorzowie przygotowała ją Elżbieta Biskup.

Festiwal Piosenki Artystów Wrażliwych PAW

– Cechą charakterystyczną przedsięwzięcia jest niestandardowy finał w którym to uczestnicy prezentują 12-sto minutową prezentacje artystycznie wrażliwą. Mogą korzystać z pomocy przyjaciół, mogą wprowadzić elementy tańca, poezji czy dekoracji scenicznej pomocnej w prezentacji. Uczestnikami konkursu są osoby w wieku od 9-go do 109 roku życia. Odbiorcami zatem jest szerokie grono ludzi aktywnych w życiu, otwartych na nowości, z wielkimi planami na przyszłość. Laureaci festiwalu otrzymają nagrody, które przyczynią się do ich rozwoju artystycznego oraz przybliżą do wytyczonego przez nich celu. Stawiamy więc na warsztaty wokalne, interpretatorskie, aktorskie, finansowanie aranży muzycznych, profesjonalne nagrania w studiu muzycznym. Audycję w radiu Em. Niewątpliwie wyjątkowym przeżyciem jest również wspólny występ z gwiazdą koncertu, który odbędzie się tuż po wręczeniu nagród laureatom – czytamy na stronie festiwalu.

/materiał nadesłany oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here