Region: ugodziła partnera nożem podczas awantury

0
Policja

Sytuacja miała miejsce w Żorach. 46-latka podczas kłótni dwukrotnie ugodziła partnera nożem. Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie obecność 1,5 promila alkoholu.

Zarzut za uszkodzenie ciała swojego partnera usłyszała wczoraj 46-letnia mieszkanka Żor, która podczas kłótni ugodziła dwukrotnie mężczyznę nożem. 49-latek na szczęście doznał jedynie powierzchownych obrażeń, a jego zdrowiu i życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Podczas zdarzenia 46-latka była pijana, badanie wykazało u niej blisko 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

- reklama -

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed południem. Po godzinie 10.00 policjanci zostali wezwani na interwencję na osiedle Sikorskiego, gdzie w jednym z mieszkań kobieta podczas kłótni ugodziła nożem swojego partnera.

W mieszkaniu mundurowi zastali pijaną, zdezorientowaną 46-latkę i ustalili, że jej partner wyszedł ranny na zewnątrz. Jak się okazało mężczyzna wzywając pomocy, udał się przed blok i tam zaczął opadać z sił. Na szczęście wezwane pogotowie ratunkowe szybko przetransportowało 49-latka do szpitala, gdzie lekarze udzielili mu niezbędnej pomocy.

Kobieta została zatrzymana i doprowadzona do policyjnej celi, zanim usłyszała zarzuty stróże prawa ustalili co tak naprawdę wydarzyło się poprzedniego dnia. Według ich ustaleń mężczyzna z kobietą kłócili się już wcześniej, a eskalacja konfliktu nastąpiła, gdy wrócił rano do domu. W pewnym momencie, kiedy 49-latek wyszedł z kuchni partnerka zaatakowała go dwukrotnie nożem.46-latce za ugodzenie nożem partnera grozi teraz do 5 lat więzienia.

/KMP Żory publ. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here