Wysoka wygrana kadetek Olimpii Wodzisław Śląski [ZDJĘCIA]

0
Wysoka wygrana kadetek Olimpii Wodzisław Śląski
Wysoka wygrana kadetek Olimpii Wodzisław Śląski

Koszykarki wygrały z MKS-em MOS Katowice II 95:37, co pozwoliło im utrzymać miano niepokonanego zespołu w rozgrywkach sezonu 2019/2020.

25 października podopieczne trenera Damiana Hnidy z zespołu kadetek KU16 zmierzyły się na własnym parkiecie z MKS-em MOS Katowice II. Od pierwszego gwizdka sędziego zawodniczki Olimpii bardzo skutecznie broniły na całym boisku, zmuszając swoje rywalki do wielu strat, co przełożyło się na łatwo zdobywane punkty. Pierwsza kwarta zatem zakończyła się wynikiem 29:7 dla Olimpii. Kolejne dwie części meczu również przebiegały pod dyktando wodzisławianek, które wygrywały je odpowiednio 21:10, 20:12. W ostatniej kwarcie trenerzy korzystali w większym stopniu ze zmienniczek, ale i tym razem Olimpia zdecydowanie górowała, wygrywając 25:8 i zarazem zwyciężając w całym meczu 95:37, co pozwoliło utrzymać miano niepokonanego zespołu w rozgrywkach sezonu 2019/2020.

- reklama -

Olimpię reprezentowały na boisku: Dominika Bednarek, która zdobyła 23 punkty, Martyna Gozdek i Majka Stefaniak po 14 punktów, Agata Bąk 12 punktów, Wiktoria Pawlus 10 punktów, Paulina Raudner i Laura Brawańska po 7, Anna Juszczyk 4, Julia Bączkiewicz 2, Laura Stukator 2, Aleksandra Jazłowiecka-Świstek i Weronika Szewczyk tym razem bez punktów.

Kolejny mecz kadetki KU16 rozegrają na wyjeździe w dniu 8 listopada, gdzie zmierzą się ze Stalą Brzeg.

fot. Adam Kot
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here