Śniadanie biznesowe w Browarze Racibórz

Śniadanie biznesowe
Śniadanie biznesowe

Po półrocznej przerwie do Raciborza wraca wydarzenie integrujące biznesowe środowiska.

6 listopada w Browarze Racibórz odbędzie się śniadanie biznesowe dla przedsiębiorców, samorządowców oraz przedstawicieli instytucji wspierających biznes z Subregionu Zachodniego woj. śląskiego. W programie przewidziano dwa 15-minutowe wystąpienia łączące biznes z ekologią, pyszny poczęstunek, aromatyczną kawę oraz oczywiście networking, kiedy każdy znajdzie przestrzeń, by zamienić kilka słów z potencjalnym kontrahentem. Początek o godz. 7:30.

- reklama -

Do udziału organizatorzy zapraszają przedstawicieli firm: nowych i z doświadczeniem, małych i dużych, lokalnych i międzynarodowych, zrzeszonych i niezrzeszonych w biznesowych organizacjach, a także przedstawicieli władz samorządowych oraz pracowników urzędów odpowiedzialnych za kontakt z przedsiębiorcami.

Agenda:

7:30-8:00 Rejestracja gości, rozpoczęcie śniadania
8:00-8:15 „Dlaczego WAAM i po co komu sortowanie?” – Artur Czachor – przedsiębiorca, doktor nauk technicznych, absolwent Politechniki Śląskiej, ekspert w budowaniu maszyn i urządzeń, pomysłodawca projektu na jedyną na świecie konsolę gier na odpady, pierwszą polskiej produkcji maszynę do automatycznej segregacji opakowań zwrotnych przystosowaną do systemu kaucyjnego, która zmienia oblicze gospodarki odpadami. Prezes WAAM Sp. z o.o.
8:15-8:30 „Nie truj sąsiada, czyli jak włączyć firmę w działania antysmogowe i zyskać!” – Patryk Swoboda, ekspert ds. dotacji oraz projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych (projekty o wartości ponad 1,5 mld zł), pomysłodawca największej na Śląsku kampanii antysmogowej („Nie truj sąsiada”), koordynator prac nad projektami z zakresu fotowoltaiki i OZE o wartości ponad 100 mln zł. Prezes Planergia.
8:30-9:00 30 sekund dla każdego gościa
9:00-10:00 Networking w praktyce – czas, kiedy się poznajemy i wymieniamy się wizytówkami

Śniadanie jest bezpłatne, ale udział w spotkaniu wymaga wcześniejszej rejestracji poprzez stronę: evenea.pl/event/snidanie-browar-raciborz. Udając się na śniadanie, koniecznie należy zabrać wizytówki.

Koncepcję integracji gospodarczej, której jedną z odsłon są śniadania biznesowe, wspierają: Urząd Miasta Racibórz, Urząd Miasta Wodzisławia Śląskiego, Urząd Miasta Rybnika, Gmina Gorzyce, Gmina Godów, Inkubatory Przedsiębiorczości w Rybniku, Raciborzu i Wodzisławiu Śląskim, Izby Gospodarcze z Raciborza, Żor i Wodzisławia Śląskiego, Cechy Rzemieślników z Wodzisławia Śląskiego, Żor i Raciborza, Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, Starostwo Powiatowe w Raciborzu, Forum Firm w Radlinie oraz Związek Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego.

Przedsięwzięcie pilotują prowadzone przez Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS Inkubatory Przedsiębiorczości z Raciborza, Wodzisławia Śląskiego i Rybnika oraz Izby Gospodarcze z Wodzisławia Śląskiego i Raciborza. Wydarzenie jest finansowane przez Miasto Racibórz.

Kontakt do organizatorów:
Radosław Knesz, Raciborski Inkubator Przedsiębiorczości – tel.: 791 761 057; e-mail: [email protected]

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here