Tancerze Skazy znów na podium [ZDJĘCIA]

Tancerze Skazy znów na podium
Tancerze Skazy znów na podium

Agata Kruszelnicka oraz grupy: Street Dance Senior, Street Dance Junior, Master Jazz Senior i Balet Jazz Contemporary zdobyły nagrody podczas Ogólnopolskich Spotkań Tanecznych Pląsy Dramy.

Zespół taneczny Skaza działający w Raciborskim Centrum Kultury odniósł kolejny sukces. Tym razem tancerze zwycięsko wrócili z Ogólnopolskich Spotkań Tanecznych Pląsy Dramy, które odbyły się w miniony weekend w Pyskowicach. To turniej, w którym Skaza bierze udział rokrocznie, a zjeżdżają się na niego zespoły taneczne z całej Polski.

- reklama -

Agata „Żuk” Kruszelnicka zdobyła nagrodę specjalną za osobowość sceniczną. Grupy Street Dance Senior i Street Dance Junior zajęły pierwsze miejsce, a Master Jazz Senior – trzecie miejsce. Do Balet Jazz Contemporary powędrowało wyróżnienie I stopnia.

Tradycyjnie tancerzy wspierała grupa rodziców, którzy jeżdżą na wszystkie turnieje i pomagają w przygotowaniach do występów. Nie zabrakło również wyjątkowych instruktorów i choreografów: szefowej zespołu Manueli Krzykały i wspierającej jej instruktorki Magdaleny Mosek.

fot. Skaza
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj