Finał Ery Zmian na Zamku Piastowskim [ZDJĘCIA]

Finał Ery Zmian na Zamku Piastowskim
Finał Ery Zmian na Zamku Piastowskim

Było to wyjątkowe wydarzenie szczególnie dla 12 kobiet, które brały udział w ponad półrocznej metamorfozie wizualno-mentalnej. Gościem specjalnym była Joanna Przetakiewicz.

11 listopada na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbyło się kolejne spotkanie w ramach klubu Ery Nowych Kobiet. Było to wyjątkowe wydarzenie szczególnie dla 12 kobiet, które brały udział w ponad półrocznej metamorfozie wizualno-mentalnej. Każda z kobiet pracowała nad sobą i ze sobą, a w tym czasie zostały przeprowadzone liczne warsztaty, spotkania oraz sesja zdjęciowa, która miała na celu uwiecznienie ich piękna.

- reklama -

Gościem specjalnym spotkania była Joanna Przetakiewicz, która jest założycielką klubu Ery Nowych Kobiet. Bizneswoman, z wykształcenia radca prawny, współwłaścicielka specjalistycznych klinik dentystycznych i założycielka marki La Mania w przeciągu dwóch lat stworzyła rozpoznawalną firmę modową. Na scenie wystąpiła także Patrycja Chomiczewska, trener mentalny wywodzący się spod skrzydeł Jakuba B. Bączka. Opowiedziała o tym, skąd czerpać wewnętrzną siłę i jak ważna jest dla każdej kobiety praca nad swoją pewnością siebie. Całość poprowadziły Jadźka i Ewcia – inicjatorki Ery Zmian, które opowiedziały o projekcie, o zmaganiach, radościach i wspólnej przygodzie. Kamila Rowinska – Rowinska Business Coaching – przeznaczając pulę książek dla uczestników wydarzenia, wsparła tym samym misję tego niezwykłego dnia, by każdy poczuł odwagę do realizacji najskrytszych marzeń i powodów do bycia dumnym z siebie.

fot. Zamek Piastowski
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj