Andrzejkowy weekend ze stand-upem w Jay Dee

0
jay dee stand up

Klubowicze! Jay Dee przygotowało weekend pełen niezapomnianych wrażeń. Będą neony i fluorescencyjne bransoletki, andrzejki z muzyką na żywo, a także stand-up ze znakomitym Marcinem Zbigniewem Wojciechem. 

Piątek 29.11 – Neons Night

- reklama -

Imprezie będą towarzyszyć fluorescencyjne bransoletki oraz świecące pałki ledowe

Sobota 30.11 – Andrzejkowa Noc Wróżb

Noc pełna wróżb i magii. O oprawę muzyczną zadba zespół STARS OF THE FENIX, który zapewni niesamowite brzmienia instrumentów na żywo. Do tego ciasteczka z wróżbami, pyszne trunki i niezapomniany klimat.

Niedziela 1.12 – Stand-up: Marcin Zbigniew Wojciech

Do Jay Dee zawita stand-up, a co lepsze zagości na dłużej! Na początek genialny Marcin Zbigniew Wojciech oczaruje w swoim nowym programie MY POLACY. Marcin Zbigniew Wojciech to rybnicki artysta, który ma na swoim koncie kilkanaście nagród na ogólnopolskich festiwalach. Występował w POLSACIE, Comedy Central, oraz TVP2, pracował w RMF FM. Jest 14 lat na scenie i ma na swoim koncie ponad 1000 występów. Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up’er. Występuje w grupie STAND-UP Night z Tomkiem Jachimkiem, Robertem Korólczykiem oraz Ewą Błachnio. Najnowszy program ,,My Polacy” jest o Polakach, którzy za granicą czują się, jakby nie mieli granic. Jest to program pełen ekspresji, brawurowych parodii i siarczystych puent, który musisz zobaczyć na żywo! To na pewno nie ostatni stand-up w Jay Dee, więc bądźcie czujni.

Bilety:  25 zł w przedsprzedaży   |  30 zł w dniu wydarzenia

/c/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here