„Tym, którzy odeszli…”, czyli refleksyjnie w Rudach [ZDJĘCIA]

"Tym, którzy odeszli...", czyli refleksyjnie w Rudach

Ksiądz Amadeusz wraz z dr Kornelią Czogalik zagłębili się w sprawy wiary i życia po śmierci, tworząc płaszczyznę do przemyśleń dla zebranych gości.

Listopad to szczególny miesiąc, pełen zadumy nad przemijającym czasem, wspomnień i tęsknoty za tymi, którzy odeszli. Właśnie w taki nostalgiczny, listopadowy wieczór Biblioteka w Rudach wraz z Parafią Wniebowzięcia NMP w Rudach zorganizowała spotkanie, w czasie którego ksiądz Amadeusz wraz z dr Kornelią Czogalik w trakcie rozmowy zagłębiali się w sprawy wiary i życia po śmierci, tworząc płaszczyznę do przemyśleń dla zebranych gości.

- reklama -

– Chcielibyśmy serdecznie podziękować pani dr Kornelii Czogalik oraz księdzu Amadeuszowi za piękne i głębokie przeprowadzenie tego szczególnego wieczoru, księdzu Janowi Rośkowi – dyrektorowi Ośrodka Formacyjno-Edukacyjnego Diecezji Gliwickiej w Rudach za udostępnienie pięknych wnętrz Starego Opactwa w Rudach oraz firmie MJ&EJ Mariusz Gądzikiewicz z Nędzy za ufundowanie poczęstunku – mówi Katarzyna Machecka z rudzkiej biblioteki.

fot. Biblioteka w Rudach
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj