Trwają próby do Gwiazdki Serc

Próby do Gwiazdki Serc
Próby do Gwiazdki Serc

W RCK wystąpią znani i lubiani raciborzanie, a także nowe twarze, które dotychczas nie występowały na scenie. W tym roku hasło przewodnie wydarzenia to „Gwiazdka jak z bajki”.

Podczas gdy jedni odpoczywają, szykują się na zabawy andrzejkowe czy rozpoczynają przygotowania do Świąt, w Młodzieżowym Domu Kultury trwają próby. XIX edycja koncertu charytatywnego organizowanego przez Raciborską Izbę Gospodarczą odbędzie się już za niecałe dwa tygodnie, 13 grudnia. Tematem tegorocznego wydarzenia jest „Gwiazdka jak z bajki”. Tradycyjnie większość prób odbywa się w Młodzieżowym Domu Kultury, który jest wieloletnim partnerem i mentorem całego wydarzenia. Wykonawcy od rana ćwiczą skecze, piosenki i układy choreograficzne, aby 13 grudnia na scenie Raciborskiego Centrum Kultury wszystko udało się w 100%.

- reklama -

– Przychodząc na wydarzenie, często nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele pracy wymaga jego przygotowanie. Przyjęło się, że koncerty charytatywne to coś lekkiego i to oczywiście dobry kierunek, bo tego typu wydarzenia tak właśnie powinny być oceniane przez odbiorcę. Jednak od kuchni sprawa wygląda inaczej i tylko sztab zaangażowanych ludzi wie, jak wiele elementów trzeba dopiąć, aby mimo dużej liczby zróżnicowanych występów całość wyglądała spójnie – mówi Katarzyna Kielar z zespołu ds. organizacji Koncertu.

Jak podkreślają organizatorzy, Gwiazdka Serc ma być przede wszystkim dobrą zabawą dla publiczności i zapewniają, że dołożą wszelkich starań, aby tak właśnie było, zachęcają jednocześnie do zakupu biletów cegiełek.

Miejsca dystrybucji biletów:
Raciborska Izba Gospodarcza, Batorego 7, I-sze piętro (rezerwacja biletów pod numerem: 32 415 51 89)
Raciborskie Centrum Kultury, ul Chopina 21
Cech Rzemiosł Różnych, Kilińskiego 2,
Piwiarnia Racibórz, Wojska Polskiego 9h
Český Drak Bistro, Długa 36
Więcej informacji na facebook.com/gwiazdkaserc.

fot. Raciborska Izba Gospodarcza
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj