Lodowisko na rynku. Magistrat pokazał wizualizację

1
Lodowisko Racibórz

Już od 15 grudnia mieszkańcy Raciborza będą mogli korzystać z darmowego lodowiska w samym sercu miasta.

To znakomita okazja, aby aktywnie spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, ciesząc się dobrą muzyką i gorącą atmosferą w okresie okołoświątecznym czy w trakcie ferii zimowych.

- reklama -

mBank ma przyjemność zaprosić wszystkich mieszkańców Raciborza i okolic na darmowe lodowisko, które będzie się mieścić na Rynku. Lodowisko zostanie otwarte już 15 grudnia 2019 roku i będzie czynne aż do 24 lutego 2020 roku. Wstęp dla wszystkich zainteresowanych i chcących zaznać lodowego szaleństwa jest bezpłatny. To gratka dla osób, które lubią spędzać czas z innymi, bawiąc się i podnosząc swoje umiejętności jazdy na łyżwach.

Osoby, które nie posiadają własnych łyżew będą mogły skorzystać z wypożyczalni oferującej pełną rozmiarówkę. Koszt wypożyczenia pary łyżew to 6 zł, jednak klienci mBanku płacą jedynie 1 zł. Aby skorzystać z tańszej opcji wystarczy zapłacić za wypożyczenie kartą z logo banku.

Chętni do postawienia swoich pierwszych kroków na lodzie będą mogli skorzystać z pomocy profesjonalnego instruktora. Natomiast dla najmłodszych, którzy jeszcze nie czują się na łyżwach zbyt pewnie, będą dostępne specjalne chodziki misie, które pomogą im utrzymać równowagę.

Atmosferę na lodowisku będzie umilać dobra muzyka. Aby się rozgrzać i chwilę odpocząć, będzie można też skosztować gorącej kawy. Zapraszamy do aktywnego spędzania czasu!

• Lodowisko o powierzchni 300 m2 i dokładnych wymiarach 12×25 m stanie w sąsiedztwie kościoła św. Jakuba.

• Ślizgawka będzie czynna codziennie w godzinach od 10.00-20.00 w okresie od 15 grudnia do 24 lutego.

• Jedna tura jazdy trwać będzie 45 minut.

/UM Racibórz publ. c/

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. już była wizualizacja placu długosza wyszło jak wyszło czekamy na następną dotyczącą dworca ,ronda i innych dokonań sekty w internecie.w realu nic nie potrafią.lud was rozliczy nieudacznicy.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here