Paweł Domagała wystąpił w RCK [ZDJĘCIA]

Paweł Domagała wystąpił w RCK
Paweł Domagała wystąpił w RCK

Artysta zaprezentował, oprócz znanego i oczekiwanego repertuaru, kilka piosenek z przygotowywanej już swojej trzeciej płyty.

7 grudnia w Raciborskim Centrum Kultury odbył się koncert Pawła Domagały. Podczas kolejnej, czwartej części trasy artysta zaprezentował, oprócz znanego i oczekiwanego repertuaru, kilka piosenek z przygotowywanej już swojej trzeciej płyty, której premiera zapowiadana jest na 2020 rok.

- reklama -

Jesienią 2016 roku ukazał się długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały pt. „Opowiem Ci o mnie”. Płyta trafiła do serc szerokiego grona odbiorców, osiągając status Platynowej Płyty. Nowe wydawnictwo ukazało się 16 listopada i nosi tytuł “1984” – dotąd już dwukrotnie pokryło się platyną. Na płycie znalazło się 12 premierowych piosenek. Album promuje piosenka “Weź nie pytaj”, która stała się wielkim przebojem, osiągając już ponad 98 mln odtworzeń na YouTube oraz zyskując miano Przeboju Roku 2018 RMF FM.

W dniu premiery płyty rozpoczęła się trasa koncertowa “1984 TOUR” promująca to wydawnictwo, która dotychczas objęła już prawie 60 miejsc i przyciągnęła kilkadziesiąt tysięcy fanów.

fot. Maciej Brocki
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj