Kolejny weekend przygotowań do Gwiazdki Serc

Gwiazdka serc próby

Do XIX edycji Koncertu Charytatywnego Gwiazdka Serc mniej niż tydzień, a występujący nie ustępują w wysiłkach, aby zachwycić publiczność.

Młodzieżowy Dom Kultury na długo przed koncertem rokrocznie otwiera swoje drzwi również w weekendy, a wszystko po to, aby wesprzeć organizatorów w przygotowaniach do wydarzenia, które jest stałym punktem w kalendarzu raciborskich imprez.

- reklama -

– Jesteśmy wdzięczni, że mamy możliwość spotkać się na próbach w MDK-u , serdecznie dziękujemy Pani dyrektor Agnieszce Busuleanu-Jaksik i pracownikom Młodzieżowego Domu Kultury, za wszelką pomoc i wsparcie. Zawsze podkreślamy, że przy tak dużych przedsięwzięciach współpraca, dobra komunikacja i zaangażowanie są najważniejsze i taką właśnie postawę wykazuje sztab ludzi zaangażowanych w organizację Koncertu – mówi Tadeusz Ekiert, prezes Raciborskiej Izby Gospodarczej.

XIX edycja Koncertu Charytatywnego Gwiazdka Serc już w najbliższy piątek, 13 grudnia w Raciborskim Centrum Kultury. Organizatorzy zapewniają, że edycja przypadnie do gustu zarówno młodszej, jak i starszej części publiczności.

Bilety – cegiełki do nabycia:

Raciborska Izba Gospodarcza ul. Batorego 7, I piętro
Raciborskie Centrum Kultury (Kasa) ul. Chopina 21
Cech Rzemiosł Różnych ul. Kilińskiego 2
Piwiarnia Racibórz ul. Wojska Polskiego 9 H
Cesky Drak Bistro ul. Długa 36

/Raciborska Izba Gospodarcza oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj