Wizyta św. Mikołaja w GOK-u Kornowac [ZDJĘCIA]

Wizyta św. Mikołaja w GOK-u Kornowac
Wizyta św. Mikołaja w GOK-u Kornowac

Zacny gość z siwą brodą rozdał prezenty 220 najmłodszym mieszkańcom gminy i pozował z nimi do pamiątkowego zdjęcia.

Jak co roku 6 grudnia Gminny Ośrodek Kultury w Kornowacu zaprosił wszystkie dzieci z gminy na magiczne spotkanie z Mikołajem.

- reklama -

Przygotowania do tego wydarzenia trwały już od wielu dni: dzieci napisały listy z prośbą o wymarzone prezenty, a dorośli zatroszczyli się, by nadzwyczajnej wizycie towarzyszyła nietuzinkowa oprawa. W Domu Kultury w Łańcach tłumie zebrały się grzeczne dzieci, by zobaczyć się z tak długo wyczekiwanym gościem.

Były animacje w rytm dziecięcych hitów muzycznych, świąteczne gry i zabawy z Śnieżynką, a na końcu wśród radosnych okrzyków na salę wszedł on. Zacny gość z siwą brodą rozdał prezenty 220 najmłodszym mieszkańcom gminy i pozował z nimi do pamiątkowego zdjęcia. Po odebraniu słodkiego upominku na każde dziecko czekała niespodzianka w postaci zwierzątka z kolorowych baloników.

Obfitość dostępnych atrakcji zagwarantowała, że tak wielu zarówno małych, jak i tych większych uczestników imprezy na pewno będzie wspominać tegoroczne Mikołajki z ogromnym uśmiechem na twarzy.

fot. GOK Kornowac
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj