Atrakcyjne przedmioty na licytacji 28. Finału WOŚP w Raciborzu

0
WOŚP 2019

Krawat wiceprezydenta Michała Fity, obiad przygotowany przez posłankę Gabrielę Lenartowicz i jej męża czy lekcję tańca z Manuelą Krzykałą będzie można wylicytować w niedzielę na rynku.

Jak co roku Raciborskie Centrum Kultury organizując Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dba o to, by nie zabrakło atrakcyjnych przedmiotów na licytację. – Mamy m.in. krawat wiceprezydenta Michała Fity, obiad przygotowany przez posłankę Gabrielę Lenartowicz i jej męża, lekcję tańca z Manuelą Krzykałą, gadżety WOŚP-u, vouchery ufundowane przez raciborskie firmy: na sesje zdjęciowe, do klubów fitness, na makijaże, spa, hotele, na nocne zwiedzanie browaru raciborskiego czy przebadanie swojego czworonoga – wylicza RCK.

- reklama -

Licytację będzie przeprowadzona dwutorowo. Cześć przedmiotów zostanie zlicytowana ze sceny podczas wielkiego Finału WOŚP na raciborskim rynku w najbliższą niedzielę, 12 stycznia, w godz. od 15:00-20:00 w przerwach między koncertami. Druga pula przedmiotów jest do licytowania już teraz. Wystarczy wejść na FB WOŚP Racibórz: facebook.com/pg/wosp.raciborz/photos/?tab=album&album_id=449125002423878, w albumie wybrać interesujący nas przedmiot i w komentarzu pod zdjęciem licytować. Zakończenie licytacji nastąpi w niedzielę.

Tegoroczny cel zbiórki Orkiestry to dziecięca medycyna zabiegowa.

Program 28. Finału WOŚP, 12 stycznia, rynek w Raciborzu
godz. 12:00 Ochotnicze Straże Pożarne (Markowice, Miedonia, Brzezie, Sudół)
godz. 13:00 Wojskowa grochówka – Kuchnia Polowa MIŚ; Animacje z harcerzami hufca Ziemi Raciborskiej; Drengowie Znad Górnej Odry; Jednostka Strzelecka 3054 Racibórz
godz. 15:30 Koncert zespołu Echo
godz. 16:45 Koncert zespołu Alge’aters
godz. 18:00 Koncert zespołu Juicy Pop
godz. 19:15 Zumba – Be Fit Fitness Room
godz. 20:00 Bractwo Ognia Spaleni – fireshow (Światełko do Nieba)

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie.

wosp raciborz

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here