Akcja Zima w GCK w Nędzy zakończona [ZDJĘCIA]

0
Akcja Zima w GCK w Nędzy zakończona
Akcja Zima w GCK w Nędzy zakończona

Na zakończenie Akcji Zima GCK zorganizowało bal karnawałowy pt. „Na królewskim dworze”.

Ferie zimowe to znakomity czas na rozwijanie i odkrywanie swoich talentów i zainteresowań. Podczas tegorocznej Akcji Zima w Gminnym Centrum Kultury w Nędzy zorganizowano wiele atrakcji. Odbywały się zajęcia: plastyczne, sportowe, gry i zabawy ruchowe, teatralne i bębniarsko-cyrkowe. W pierwszym tygodniu ferii dzieci wyjechały na wycieczkę do Pszowa do FlyParku – park trampolin zapewnił uczestnikom sporą dawkę sportowych wrażeń połączoną z doskonałą zabawą. W drugim tygodniu pojechały na wycieczkę do Wrocławia. Uczestnicy odwiedzili Wrocławski Teatr Lalki, gdzie zobaczyli spektakl „Co krokodyl jada na obiad”, a w Manufakturze Cukierków i Lizaków wzięli udział w warsztatach, podczas których wykonali własnoręcznie słodkie czary-mary. – „Czy to bajka, czy nie bajka, myślcie sobie, jak tam chcecie. A ja przecież wam powiadam: krasnoludki są na świecie…” – a na pewno we Wrocławiu, których jest około 300 – przed powrotem do domu zabawiliśmy się w łowców wrocławskich krasnali – mówią uczestnicy wycieczki.

- reklama -

Na zakończenie Akcji Zima GCK zorganizowało bal karnawałowy pt. „Na królewskim dworze”. Goście zaproszeni: myszki, gepardy, policjanci, karatecy, piraci, rycerze, wróżki i księżniczki. Nadworny błazen miał za zadanie rozbawić wszystkich balowiczów. Były tańce, harce, gry i zabawy, bańki mydlane i konfetti.

Gminne Centrum Kultury w Nędzy serdecznie dziękuje rodzicom, dzieciom i zaproszonym instruktorom za poświęcony czas, zaufanie i obecność.

fot. GCK Nędza
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here