Prezydent Dariusz Polowy przystępuje do partii Gowina [ZDJĘCIA] [WIDEO]

0

Wicepremier Jarosław Gowin oraz minister rozwoju Jadwiga Emilewicz złożyli dziś wizytę w Raciborzu. Podczas konferencji prasowej prezydent Dariusz Polowy oficjalnie przystąpił do Porozumienia Jarosława Gowina.

Wicepremier Jarosław Gowin (jednocześnie minister nauki i szkolnictwa wyższego) oraz minister rozwoju Jadwiga Emilewicz odwiedzili Racibórz na zaproszenie prezydenta Dariusza Polowego, który przystąpił do partii Porozumienie Jarosława Gowina. – Dzisiejsze, znaczące wydarzenie to znak kolejnego etapu korzystnych zmian dla naszego miasta – mówił podczas konferencji prasowej prezydent Raciborza Dariusz Polowy.

- reklama -

– Warto podkreślić, że porozumienie (PJG) jest partią republikańską, kierującą się wartościami chrześcijańskimi i demokratycznymi. Program porozumienia ma tytuł „Energia miasta” i odpowiada potrzebom Raciborza i jego mieszkańców. Nasze plany są bardzo ambitne, ale nie są oderwane od rzeczywistości – mówił prezydent Polowy.

Minister Emilewicz i Minister Gowin w Raciborz

Prezydent Dariusz Polowy przystępuje do partii Gowina.

Publiée par raciborz.com.pl Raciborski Portal Internetowy sur Lundi 27 janvier 2020

Porozumienie Jarosława Gowina to polska centroprawicowa partia polityczna o profilu konserwatywno-liberalnym i republikańskim oraz akcentach chrześcijańsko-demokratycznych, która powstała 4 listopada 2017 z przekształcenia Polski Razem, po przyłączeniu się do niej nowych środowisk. Ugrupowanie wraz z Prawem i Sprawiedliwością i Solidarną Polską współtworzy rząd. Wicepremierem z ramienia partii jest jej prezes Jarosław Gowin.

W planie wizyty w Raciborzu są spotkania z samorządowcami Miasta Racibórz i Subregionu Zachodniego, przedsiębiorcami oraz kadrą Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu.

Dariusz Polowy, Gowin i Emilewicz

Prezydent Dariusz Polowy utożsamia się z programem rozwoju miasta

Publiée par raciborz.com.pl Raciborski Portal Internetowy sur Lundi 27 janvier 2020

 

/red./

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here