Prezydent Dariusz Polowy przystępuje do partii Gowina [ZDJĘCIA] [WIDEO]

Dariusz Polowy pieczętuje wstąpienie do Partii Jarosława Gowina
Dariusz Polowy wraz z Jarosławem Gowinem i Jadwigą Emilewicz w Raciborzu w styczniu 2020 roku.

Wicepremier Jarosław Gowin oraz minister rozwoju Jadwiga Emilewicz złożyli dziś wizytę w Raciborzu. Podczas konferencji prasowej prezydent Dariusz Polowy oficjalnie przystąpił do Porozumienia Jarosława Gowina.

Wicepremier Jarosław Gowin (jednocześnie minister nauki i szkolnictwa wyższego) oraz minister rozwoju Jadwiga Emilewicz odwiedzili Racibórz na zaproszenie prezydenta Dariusza Polowego, który przystąpił do partii Porozumienie Jarosława Gowina. – Dzisiejsze, znaczące wydarzenie to znak kolejnego etapu korzystnych zmian dla naszego miasta – mówił podczas konferencji prasowej prezydent Raciborza Dariusz Polowy.

- reklama -

– Warto podkreślić, że porozumienie (PJG) jest partią republikańską, kierującą się wartościami chrześcijańskimi i demokratycznymi. Program porozumienia ma tytuł „Energia miasta” i odpowiada potrzebom Raciborza i jego mieszkańców. Nasze plany są bardzo ambitne, ale nie są oderwane od rzeczywistości – mówił prezydent Polowy.

https://www.facebook.com/raciborzcompl/videos/194334601749984/

Porozumienie Jarosława Gowina to polska centroprawicowa partia polityczna o profilu konserwatywno-liberalnym i republikańskim oraz akcentach chrześcijańsko-demokratycznych, która powstała 4 listopada 2017 z przekształcenia Polski Razem, po przyłączeniu się do niej nowych środowisk. Ugrupowanie wraz z Prawem i Sprawiedliwością i Solidarną Polską współtworzy rząd. Wicepremierem z ramienia partii jest jej prezes Jarosław Gowin.

W planie wizyty w Raciborzu są spotkania z samorządowcami Miasta Racibórz i Subregionu Zachodniego, przedsiębiorcami oraz kadrą Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu.

https://www.facebook.com/raciborzcompl/videos/2339491806152802/

 

/red./

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj