Ukradł kosmetyki za prawie tysiąc złotych. 25-latek w rękach policji

0
Kradzież w Kuźni Raciborskiej
Gdy policjanci sprawdzili zatrzymanego w policyjnych systemach informacyjnych okazało się, że jest on poszukiwany nakazem doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia 4 miesięcy pozbawienia wolności. Fot. KPP Racibórz

25-letni mieszkaniec powiatu raciborskiego zabrał z półek towar o łącznej wartości ponad 900 zł i wyszedł, nie płacąc za kosmetyki. Do zdarzenia doszło w Kuźni Raciborskiej 3 lutego.

3 lutego około 12:20 policjanci z Kuźni Raciborskiej podczas służby otrzymali od personelu sklepu zgłoszenie o kradzieży. Do zdarzenia miało dość kilka minut wcześniej na terenie sklepu z artykułami kosmetycznymi w Kuźni Raciborskiej przy ulicy Kozielskiej. Jak wynikało ze zgłoszenia, młody mężczyzna zabrał towar z półek, po czym opuścił sklep, nie płacąc za skradziony towar. Straty oszacowano na kwotę przekraczającą 900 zł. – Do akcji przystąpił dzielnicowy, który bardzo szybko po podanym mu opisie wytypował sprawcę kradzieży. Już dnia następnego tj. 4 lutego br. wspólnie z innymi kuźniańskimi stróżami prawa na terenie Kuźni Raciborskiej zatrzymał osobę związaną z przestępstwem. Złodziejem okazał się być 25-letni mieszkaniec powiatu raciborskiego. Gdy policjanci sprawdzili zatrzymanego w policyjnych systemach informacyjnych okazało się, że jest on poszukiwany nakazem doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia 4 miesięcy pozbawienia wolności – czytamy w komunikacie KPP w Raciborzu. 25-latkowi grozi nawet 5 lat pobytu w więzieniu.

- reklama -

 

/KPP Racibórz oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here