Komisariat Policji w Kuźni Raciborskiej najlepszy na Śląsku

0
Komisariat Policji w Kuźni Raciborskiej najlepszy na Śląsku
Komisariat Policji w Kuźni Raciborskiej najlepszy na Śląsku

Policjanci z Kuźni Raciborskiej mogą pochwalić się najwyższą wykrywalnością przestępstw, która jest na poziomie 94,2%, co daje pierwsze miejsce wśród 95 komisariatów w garnizonie śląskim.

Na ten sukces policjanci z Komisariatu Policji w Kuźni Raciborskiej pracowali cały ubiegły rok. Dzięki wysokiej wykrywalności przestępstw na poziomie 94,2% komisariat zajął pierwsze miejsce w garnizonie śląskim. Komendanci komisariatu kom. Marek Ryszka i podkom. Jacek Musiolik odebrali gratulacje od władz gminy.

- reklama -

W środę 12 lutego w Urzędzie Miejskim w Kuźni Raciborskiej Komendant Powiatowy Policji w Raciborzu insp. Łukasz Krebs wraz z zastępcą mł. insp. Krzysztofem Żołądkiem, komendantem kuźniańskiego komisariatu kom. Markiem Ryszką i jego zastępcą podkom. Jackiem Musiolikiem odebrali gratulacje i pamiątkową tabliczkę z rąk burmistrza Pawła Machy oraz zastępcy burmistrza Sylwii Brzezickiej-Tesarczyk. Komendanci mogą pochwalić się najwyższą wykrywalnością przestępstw od otwarcia komisariatu policji, które jest na bardzo wysokim poziomie, bo aż 94,2%, co dało pierwsze miejsce wśród 95 komisariatów w garnizonie śląskim. Wyróżnienie zachęca kierownictwo jednostki oraz podległych policjantów do jeszcze efektywniejszej pracy na rzecz mieszkańców gminy Kuźnia Raciborska i gminy Nędza.

fot. UM Kuźnia Raciborska
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here