Gwiazdka Serc: 30 tys. zł dla potrzebujących

Gwiazdka Serc 2019

Raciborska Izba Gospodarcza, która od 19 lat organizuje Gwiazdkę Serc, uzbierała już łącznie ponad pół miliona zł.

Ponad 30 tys. zł uzbierano podczas XIX Koncertu Charytatywnego Gwiazdka Serc. Pieniądze z biletów-cegiełek trafią do dzieci i młodzieży z powiatu raciborskiego. Po otrzymaniu wniosków rozdysponowanie środków odbędzie się w pierwszej połowie marca.

- reklama -

Raciborska Izba Gospodarcza, która od 19 lat organizuje Gwiazdkę Serc, uzbierała już łącznie ponad pół miliona zł. Pieniądze rok rocznie trafiają do najbardziej potrzebujących osób z Raciborszczyzny.

Koncert Charytatywny Gwiazdka Serc to nietypowe widowisko, bo w rolę aktorów wcielają się przedstawiciele raciborskiego świata biznesu, kultury czy polityki, prezentując swoje różnorakie talenty m.in. muzyczne, taneczne, aktorskie czy kabaretowe. Wszyscy robią to w ramach wolontariatu. Za każdym razem dopisuje publiczność, która gromkimi brawami nagradza występujących na scenie. I to właśnie cały dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek, jak i dobrowolnych datków w całości przeznaczany jest na cel charytatywny. Szlachetna idea odbywa się zawsze przed świętami Bożego Narodzenia.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here