Oszuści w Rudniku. Wójt ostrzega mieszkańców

0
Gmina Rudnik oszuści
Fot. Freepik

– Przedstawiciele firm pojawiający się w ostatnim czasie na terenie Gminy nie mają nic wspólnego z urzędem gminy, a powołując się na rzekome rekomendacje Wójta Gminy Rudnik, głoszą nieprawdę – czytamy na stronie. 

Wójt oraz Urząd Gminy w Rudniku poinformowali, że w związku z projektem „Odnawialne Źródła Energii…” w postępowaniu konkursowym Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego gmina nie została zakwalifikowana do dofinansowania. W związku z tym gmina nie wyłoniła dostawcy instalacji i nie rekomenduje mieszkańcom żadnych wykonawców instalacji.

- reklama -

– Przedstawiciele firm pojawiający się w ostatnim czasie na terenie Gminy nie mają nic wspólnego z urzędem gminy, a powołując się na rzekome rekomendacje Wójta Gminy Rudnik, głoszą nieprawdę. Ponadto informujemy, że Gmina nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnych roszczeń wynikających z zawartej przez mieszkańca indywidualnej umowy – czytamy na stronie Urzędu Gminy Rudnik. Mieszkańcy proszeni są o zachowanie ostrożności.

/UG Rudnik oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here